20.-30. oktoobril toimuvad üleriigilised raamatukogupäevad “Kohtume raamatukogus”

Põhja-Pärnumaa Raamatukogus toimuvad üritused:

20. oktoobril toimub Vihtra haruraamatukogus ettelugemispäev täiskasvanutele

20.oktoobril Vändra raamatukogus raamatuvoltimise töötuba Kertu Kaljuri juhendamisel. Oodatud on kõik, kes oskavad joonlauaga mõõta

22. oktoobril Libatse  haruraamatukogus  koolivaheaja voltimise töötuba lastele

24. oktoobril kell 12 toimub Vändra raamatukogus Eesti Kirjandusmuuseumi uurijate poolt ajaloolises Vändra kihelkonnas sel sügisel toimuvate pühapaigauuringute infotund.Lisaks esitleb teadur Mari-Ann Remmel Aada Aasa memuaariraamatut “Igal asjal on kaks otsa – akakts ja lõpets”. Raamat räägib Vändra kihelkonna põhjaosa – Kõrbja ja Koogiste kandi – minevikust ja seal elanud inimestest.

25.oktoobril kell 10-15 on  Pärnu-Jaagupi haruraamatukogus avatud  raamatukogukohvik, vanaraamatu laat ja sügisene käsitöö töötuba

29.oktoobril laenutab Kaisma haruraamatukogus kell 10.30-12.00 Maarja Sepp, kelle keraamikatooteid saab sel päeval ka kohapeal osta