Põhja-Pärnumaa valla raamatukogud on 11.märtsist alates avatud ainult ettellitud teavikute laenutuseks ja tagastamiseks

Seoses  Covid-19 viiruse laialdasest levikuga on  Põhja-Pärnumaa valla raamatukogud alates 11. 03-25.04:

• Avatud ainult ette tellitud teavikute laenutuseks ja raamatute tagastamiseks kontaktivabalt.
  • Ruumi sisenege palun ühekaupa ja vältige lähikontakte.
  • Laenutamine toimub raamatukogude lahtiolekuaegadel- NB! 11.03-25.04 on Vändra raamatukogu laupäeviti suletud.
  • Palume enne e-kirja saamist või raamatukoguhoidja telefonikõnet teavikutele järele mitte tulla.
  • Tagastamiseks mõeldud raamatud saate jätta Vändras ja Pärnu-Jaagupis raamatukogu tagastuskasti.
  • Päringutele vastame telefoni ja e-posti teel.
  • Avalikus internetipunktis on võimalus kasutada arvutit vajalike toimingute tegemiseks – vajalik on etteregistreerimine.
  • Viiviste arvestus on peatatud.

Raamatukogude kontaktid:

Rubriigid: Uudised. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.